Gourmet Hotel & Restaurant Villa Patriot je romantický hotel s gurmánskou restaurací,velmi vhodný pro malé,luxusní svatby.

Vyjímečná svatba ve vyjímečném prostředí

svatba Mariánské Lázně

Ve Ville Patriot se Vám dostane servisu a gastronomie na nejvyšší úrovni.Pomůžeme Vám zajistit vše potřebné k Vaší svatební hostině i obřadu .V případě, že byste si tento obřad přáli mít přímo v hotelu, na zámku Kynžvart a nebo jinde,poradíme jak na to.

Pro Vaši svatební hostinu je připraveno výjimečné prostředí Gourmet Restaurantu Villa Patriot, oceněném jako vítěz soutěže RESTAURACE ROKU 2012 v regionu. Slavnostní menu sestaví zkušený tým kuchařů a sommelier podle Vašich představ. Rádi poradíme se svatební hostinou, následné oslavy, rautu. Zjistíme dort, dekorace ,květiny, vizážistku, kadeřníka,půjčovnu svatebních šatů,kočár tažený koňmi i ohňostroj.

Ubytování ve Ville Patriot je na nejvyšší úrovni. Máme pro Vás připraveno 14 pokojů a 1 apartmán. Pokoje jsou vybavené veškerým komfortem. Novomanželům nabízíme svatební pokoj se snídaní do postele. Zaručeno je naprosté soukromí, klid a pohodová atmosféra, vyzařující ze všech prostor Gourmet Hotelu & Restaurantu Villa Patriot v romantických Mariánských Lázních. Připravíme Vám i svatbu tzv. na klíč podle Vašich představ Toto prostředí je velmi vhodné pro malé svatby od 4 – 25 osob.

Těšíme se na Vás

Recenze (zkušenosti klientů)

Napsat recenzi

Vkládat recenze mohou pouze registrovaní uživatelé. Přihlásit se

Sleva  

Novomanželům poskytujeme slevy na svatební apartmá.

Zde naleznete aktuální nabídky firem. Poskytují-li slevy, po přihlášení lze vytisknout slevový kupon.

Kontakt

Telefon: +420 606 863 840

E-mail: info@villapatriot.cz

Internet: www.villapatriot.cz

Adresa: Dusíkova 62/4, 353 01 Mariánské Lázně  Mapa

Fotogalerie

Anketa

Koho pověříte přípravou vaší svatby?