Svatba v útulném prostředí na samém kraji chráněné krajinné oblasti Slavkovský les může být nádherným zážitkem a prvním krokem na společné cestě životem.

Útulný a moderní hotel pro Vaši svatbu.

svatby Karlovy Vary Hotel Vítkova Hora

Ať už k nám zavítáte jako turisté nebo při pracovních povinnostech, zažijte naprostou relaxaci s nádhernými výhledy do okolí a užívejte si všeho, co Vám lázeňské město nabízí. Malebnou krajinu nad údolím řeky Teplé s bezpočtem lázeňských stezek vhodných i pro cyklistiku a aktivní dovolenou si určitě zamilujete…

Hotel Vítkova Hora nabízí kapacitu 24 lůžek v luxusně zařízených pokojích s možností přistýlky za velmi příznivé ceny. Restaurace nabízí posezení pro 60 hostů s možností vybraných jídel teplé i studené kuchyně a specialit ze zvěřiny a ryb. Příjemnou náladu Vám doplní výběr kvalitních vín. Zastavit na kávu při Vašich toulkách okolní krásnou přírodou, posedět s přáteli u dobrého jídla, projednat obchody, pořádat rodinné oslavy, firemní večírky nebo semináře, svatby apod. Útulné prostředí pro Vaši inspiraci… Zajistíme Vám hudbu k tanci i poslechu. Taneční parket je Vám k dispozici.

Ochutnejte VÍTKOVU HORU a uvidíte, že se znovu uvidíme…

Recenze (zkušenosti klientů)

Napsat recenzi

Vkládat recenze mohou pouze registrovaní uživatelé. Přihlásit se

Sleva  

Při ubytování svatebních hostů poskytujeme slevy na ubytování

Zde naleznete aktuální nabídky firem. Poskytují-li slevy, po přihlášení lze vytisknout slevový kupon.

Kontakt

Telefon: +420 602 320 399

E-mail: info@vitkovahora.cz

Internet: www.vitkovahora.cz

Adresa: Olšová Vrata 59, 36001 Karlovy Vary  Mapa

Fotogalerie

Anketa

Koho pověříte přípravou vaší svatby?