Lámete si hlavu, kde uspořádat v Hradci Králové svatbu? Pokud hledáte prostředí pro krásnou, pohodovou a profesionálně zvládnutou svatbu, pak u nás jste správně.

Svatba v Hradci Králové

svatba v hotelu U královny Elišky Hradec Králové

Nabízíme možnost netradičního svatebního obřadu v  hotelovém atriu.
Zajistíme svatební hostinu tradiční i netradiční na klíč dle Vašich přání.
Různé varianty občertsvení, rautů a grilování s posezením na oblíbené venkovní letní terase
sousedící přímo se společenským sálem, kde je připravena svatební tabule.
Přenechejte starosti nám, zajistíme hudbu, květinovou výzdobu, dorty a vše, co si budete přát.
Užijte si Váš svatební den v klidu a pohodě !
 

Vynikající možnosti a služby nejen pro svatby v Hradci Králové nabízí rodinný Hotel U královny Elišky. Hotel je umístěn v původních měšťanských domech pocházejících ze 14. století. Při rekonstrukci budov byly zachovány původní sklepy i klenbové stropy. V domě, kde se dnes nachází oblíbený hotel, žil v době svých studií spisovatel Karel Čapek, jehož pamětní deska je umístěná u vchodu do hotelu.

Pokud je Vaším přáním ochutnat kvalitní krajové speciality, připravit svatební hostinu bez sebemenších problémů, zabezpečit svatební výzdobu i svatební dort beze spěchu, pak Hotel U královny Elišky je skutečně tím pravým místem pro přípravu Vaší svatby. Věnovat se Vám bude náš zkušený tým manažerů i kuchařů, kdy společně připravíme od svatební výzdoby přes svatební menu až po následnou oslavu vše do posledního detailu.

Hotel U královny Elišky nabízí také dostatek kvalitních ubytovacích kapacit a svatební apartmá ve standardu 4*. Všudypřítomná rodinná atmosféra přesvědčí hosty již při příchodu, že si pro svoje ubytování v Hradci Králové vybrali tu nejideálnější variantu. Klidné a prostorné pokoje s výhledem na Malé náměstí nebo do přilehlého parku poskytují pro hosty jak krátkodobě, tak dlouhodobě kvalitní náhradu za domácí ubytování.

V hotelu jsou k dispozici společenské prostory, sál s přilehlou letní terasou a možností grilování, salonky, vinárna s tanečním parketem i stylová restaurace.

Těšíme se na Vás v Hotelu U královny Elišky.

Recenze (zkušenosti klientů)

Napsat recenzi

Vkládat recenze mohou pouze registrovaní uživatelé. Přihlásit se

Sleva  

Pro novomanžele poskytujeme svatební apartmá ZDARMA a na ubytování svatebních hostů Vám poskytneme slevy z cen ubytování.

Zde naleznete aktuální nabídky firem. Poskytují-li slevy, po přihlášení lze vytisknout slevový kupon.

Kontakt

Telefon: +420 495 518 052

E-mail: reception@hotelukralovnyelisky.cz

Internet: www.hotelukralovnyelisky.cz

Adresa: Malé náměstí 117/10, 500 03 Hradec Králové  Mapa

Fotogalerie

Anketa

Koho pověříte přípravou vaší svatby?