Bývalý lovecký zámeček proměněný po rozsáhlé rekonstrukci ve stylový tříhvězdičkový hotel evropského standardu nabízí své kapacity ke konání svatby.

Svatba v nádherném prostředí

svatba Liberec

Hotel se nachází uprostřed krásné přírody, na trase z Liberce do Bedřichova. Svatby v hotelu Orion Liberec připravujeme se vší pečlivostí. Každé svatbě i přáním budoucích novomanželů se náš personál snaží vyjít co nejvíce vstříc a tak splnit všechna jejich přání do posledního detailu. Přejeme si, aby každá svatba v hotelu Orion proběhla bez sebemenších závad a aby start novomanželů do společného života byl co nejpříjemnější a plný vzpomínek na dokonalé služby Hotelu Orion.     

Ubytovací kapacity hotelu činí 12 kompletně vybavených dvou až čtyřlůžkových pokojů. Pro hotelové hosty je připravena stylová jídelna s kapacitou 26 míst. Restaurace s barem pro 60 hostů, s vynikající kuchyní, je otevřena 7 dní v týdnu od 11 do 24 hodin. V létě nabízí příjemné posezení na dvou terasách s možností krásného výhledu na Libere. K obchodním jednáním je možné využít hotelových salónků s kapacitou 10-70 míst.

Hotel Orion najdete v klidné části, přesto je to jen 15 minut do centra Liberce a pouhých 10 minut na Bedřichov, kde najdete desítky tratí pro sjezdové lyžování a spousty kilometrů upravených pro klasické lyžování.Hotel Orion najdete v klidné části, přesto je to jen 15 minut do centra Liberce a pouhých 10 minut na Bedřichov, kde najdete desítky tratí pro sjezdové lyžování a spousty kilometrů upravených pro klasické lyžování.

Pobyt v našem hotelu je také příležitostí k návštěvě přilehlého Liberce, nabízejícího společenské a kulturní vyžití v podobě prohlídky Severočeského muzea, botanické zahrady, nejstarší ZOO v České republice, divadla, ale i dominanty města-hory Ještěd.

Recenze (zkušenosti klientů)

Napsat recenzi

Vkládat recenze mohou pouze registrovaní uživatelé. Přihlásit se

Sleva  

Ubytování pro svatební hosty na hotelu Orion ZCELA ZDARMA !!!

Zde naleznete aktuální nabídky firem. Poskytují-li slevy, po přihlášení lze vytisknout slevový kupon.

Kontakt

Telefon: +420 601 337 471

E-mail: hotelorion.recepce@centrum.cz

Internet: www.hotelorioncz.com

Adresa: Jizerská 250, 460 15 Liberec XV-Starý Harcov  Mapa

Fotogalerie

Anketa

Koho pověříte přípravou vaší svatby?