Čtyřhvězdičkový, nově zrekonstruovaný hotel nedaleko centra města Ostrava nabízí ubytování i profesionální služby pro Vaše svatby.

Svatební den v BEST WESTERN Hotelu Vista

V BEST WESTERN Hotelu Vista pro Vás uspořádáme dokonalou svatební hostinu a postaráme se o všechny detaily Vašeho velkého dne.

Náš šéfkuchař Cherif Oudjehani se svým týmem pro Vás připraví bohaté svatební menu, výrobky z domácí udírny, teplé a studené rauty, vlastní cukrářské výrobky nebo kompletní svatební catering dle Vašich požadavků. Svěřte se do rukou skutečných profesionálů.

Nabízíme prvotřídní gastronomické služby, nové prostory pro konání svatby a hotelové pokoje pro ubytování hostů. Novomanželé od nás získají jako dárek noc v pokoji BUSINESS a láhev sektu.

BEST WESTERN Hotel Vista nabízí 83 moderně zařízených pokojů DELUX, BUSINESS a KOMFORT. Všechny pokoje jsou vybaveny bezdrátovým internetovým připojením, satelitní TV, telefonem pro přímé volání, minibarem, budíkem, WC, fénem a sprchovým koutem. Hostům v ceně ubytování nabízíme bufetovou snídani a volný vstup do hotelového fitness centra.

Nabídka prostor pro konání svatby v BEST WESTERN Hotelu Vista:

Restaurant Buena Vista je ideálním místem pro svatební hostiny až pro 40 osob. Prostory ve stylu 30. let minulého století, masivní nábytek, alabastrové lustry a gurmánské speciality šéfkuchaře vytváří atmosféru z dob filmových hrdinů Oldřicha Nového a Adiny Mandlové.

Sály Aragon a Barcelona jsou nově zrekonstruované a moderně zařízené, vhodné pro svatby o velikosti až 160 svatebčanů.

Zajistíme svatební výzdobu, ozvučení, taneční parket i dětský koutek.

Navštivte nás a přesvědčte se sami.

 

 

Recenze (zkušenosti klientů)

Napsat recenzi

Vkládat recenze mohou pouze registrovaní uživatelé. Přihlásit se

Sleva  

Poskytujeme slevy pro novomanžele na svatební noc ve stavebním apartmá

Zde naleznete aktuální nabídky firem. Poskytují-li slevy, po přihlášení lze vytisknout slevový kupon.

Kontakt

Telefon: +420 597 221 142

E-mail: reservation@hotelvista.cz

Internet: www.hotelvista.cz

Adresa: Kpt. Vajdy 3046/2, 700 30 Ostrava-Zábřeh  Mapa

Fotogalerie

Anketa

Koho pověříte přípravou vaší svatby?