Moderní čtyřhvězdičkový hotel najdete v blízkosti centra Plzně v klidném prostředí se zahradou. Právě proto by se mohl stát Vaší nezapomenutelnou zastávkou na společné cestě životem.

svatby Plzeň

Hotel U Pramenů nabízí ubytování ve dvaceti stylově zařízených pokojích, hotelovou restauraci s českou a mezinárodní kuchyní, salonek i konferenční místnost. Odpočinek a relaxaci najdete ve finské sauně nebo hydromasážní vaně, na objednávku pro Vás zajistíme kosmetiku či masáže. Součástí hotelového komplexu je i atraktivní zahradní restaurace s možností grilování a pořádání svatebních obřadů.

Přípravu Vaší svatby zajistíme nejen po stránce gastronomické, kdy se plánování a přípravě svatební hostiny bude věnovat náš zkušený šéfkuchař, ale pomůžeme Vám i s celkovou přípravou a organizací Vaší svatby u nás. Zajistíme kosmetické i kadeřnické služby, výzdobu svatební tabule, květinovou výzdobu, svatební dorty, pečivo i zákusky a nezapomeneme ani na zábavu. Zakládáme si na individuálním přístupu, díky kterému Váš velký den proběhne přesně podle Vašich představ a přání.
 
Hotel U Pramenů Plzeň může být dobrou volbou také pro firemní akce, školení, večírky i rodinné oslavy.
 
Těšíme se na Vás.

Recenze (zkušenosti klientů)

Napsat recenzi

Vkládat recenze mohou pouze registrovaní uživatelé. Přihlásit se

Sleva  

Při ubytování svatebních hostů poskytujeme slevy na novomanželské apartmá

Zde naleznete aktuální nabídky firem. Poskytují-li slevy, po přihlášení lze vytisknout slevový kupon.

Kontakt

Telefon: +420 377 522 255

E-mail: info@upramenu.cz

Internet: www.upramenu.cz

Adresa: Na Roudné 212/123, 301 00 Plzeň  Mapa

Fotogalerie

Anketa

Koho pověříte přípravou vaší svatby?