je impozantní, vysoce prestižní a přesto dostupné místo pro svatby na zámku a nejkrásnější den. Romantická svatba na zámku Zbiroh je krásným vstupem do manželství.

    

Chateau Hotel **** Zbiroh

je pro snoubence se svými neomezenými možnostmi jedinečnou volbou pro romantické a pohádkové svatby na zámku. Najdete nás v Plzeňském kraji na cestě mezi Prahou a Plzní.

Chateau hotel Zbiroh je jediným hotelem, kde můžete strávit noc v komnatách, ve kterých pobývali takoví velikáni jako císař Rudolf II., Karel IV., Zikmund nebo osobnosti Alfons Mucha a Ema Destinová...

Kompletní svatební servis vč. ubytování pro svatbu „pod jednou střechou“ pro téměř 200 hostů u nás nenabízí žádný hrad ani zámek. V gotické hradní kapli z konce 12.století lze uzavřít sňatek jak civilní, tak církevní. Kdo touží po romantice v přírodě, může své „ano“ říci v zahradním altánu na zámeckých terasách nebo kdekoli v anglickém parku. Svatební oslava na zámku Zbiroh - tu lze prožít v duchu pravého středověku nebo romantické renesance. Erbovní sál v přízemí zámku je jako stvořený pro královskou hostinu v rustikálním stylu s možností večerního posezení na nádvoří s novorenesanční kašnou.

Romantická svatba na zámku Zbiroh, kde se nevěsta promění v princeznu - není krásnějšího místa než je Muchův sál s prosklenou střechou, zimní zahradou a originálem opony od Alfonse Muchy. Neméně důležitý je i kulinářský zážitek. Catering Gastro Žofín - Chateau Zbiroh patří mezi nejprestižnější společnosti u nás a jeho věhlasné gastronomické umění vás nikdy nezklame. Po pohádkově stráveném dni nemusí hosté ze zámku pospíchat. Chateau hotel Zbiroh se svými 52 pohádkově stylovými komnatami dopřeje všem pocitu a spánku vskutku královského. Nezapomeňte: Svatební hostina a raut na zámku Ubytování pro svatbu na zámku Catering pro svatbu Služby svatební agentury Svatební výzdoba a mnohem více na vás čeká v Chateau Zbiroh Poskytujeme i služby "Výhodných ubytovacích a relaxačních balíčků"

SVATBA V PRŮZRAČNÝCH ZIMNÍCH TÓNECH? SVATBA NA SKUTEČNĚ POHÁDKOVÉM ZÁMKU? ROZBALTE TŘI KOUZELNÉ OŘÍŠKY...

V měsících prosinec, leden a únor Vám připravíme dokonalý a kouzelný svatební den za nejnižší možné ceny !!! Pronájem prestižních zámeckých sálů pro nezapomenutelnou oslavu Vašeho neopakovatelného dne nabízíme se slevou 60% !! Exkluzivní historické komnaty Chateau hotelu Zbiroh Vám připravíme za ceny o 40% levnější oproti jarním a letním termínům !! Každý pár, který si objedná kompletní svatební servis (obřad, hostina pro minimálně 40 hostů, ubytování v Chateau hotelu) dostává jako svatební dar POUKAZ NA VÍKENDOVÝ POBYT NA ZÁMKU ZBIROH PŘI PŘÍLEŽITOSTI PRVNÍHO VÝROČÍ VAŠÍ SVATBY !!

Video vizitka:

Recenze (zkušenosti klientů)

Napsat recenzi

Vkládat recenze mohou pouze registrovaní uživatelé. Přihlásit se

Sleva 60 %

V měsících prosinec, leden a únor Vám připravíme dokonalý a kouzelný svatební den za nejnižší možné ceny !!! Pronájem prestižních zámeckých sálů pro nezapomenutelnou oslavu Vašeho neopakovatelného dne nabízíme se slevou 60% !!

Zde naleznete aktuální nabídky firem. Poskytují-li slevy, po přihlášení lze vytisknout slevový kupon.

Kontakt

Telefon: +420 602 237 590

E-mail: svatba@zbiroh.com

Internet: www.weddingchateau.cz

Adresa: Zámek 1, 338 08 Zbiroh  Mapa

Fotogalerie

Anketa

Koho pověříte přípravou vaší svatby?