svatby v hotelu Amálka Vodochody

Zkušený tým našeho hotelu Vám rád zjednoduší svatební přípravy. Svatby se konají ve stylovém salonku, elegantní restauraci a nebo ve „Stodolní“. Prostory lze kombinovat, můžete udělat svatební hostinu v salonku a odpolední raut ve „Stodolní“. Využíijte komfort svatební hostiny a veselice v jednom místě. Individuálně s Vámi zrealizujeme Vaše představy a náměty od příjezdu a  ubytování svatebních hostů, svatebního oběda nebo rautu, zajištění dortu, floristy, dekorace …

Elegantní prostředí a profesionální tým

V elegantním prostředí Hotelu Amálka v nově zrekonstruované budově z roku 1912, která si zachovala svého ducha, prožijete svůj vysněný svatební den s nevšední atmosférou. Také Vaši hosté zajisté ocenní vkusnost, eleganci a harmonii celé svatby.

Kapacita našich prostor

Svatební hostina v salonku může být až pro 34 osob. Svatební hostina v salonku a v restauraci může být až pro 65 osob. Lze udělat i svatební hostinu v salonku pro rodinu a své nejbližší. Přátelé se zatím mohou hostit u připraveného rautu ve „Stodolní“.
Svatební hostina ve „Stodolní“ může být až pro 44 osob. Lze začít přímo rautem, kdy můžeme využít celou kapacitu „Stodolní“ a to je 70-100 osob.

Svatební dekorace

Zajistíme Vám kompletní dekoraci Vašeho svatebního stolu v jakémkoli barevném odstínu. Stačí si jen vybrat. Vždy zasíláme náhled vybrané barvy, abychom si byli jisti, že je vše dle Vašich představ.

Svatební rauty a grilování

Svatební raut Vám rádi sestavíme a poradíme Vám ve výběru jídel. Pokud máte o složení rautu svou představu, tak ji velmi rádi zrealizujeme.

Venkovní posezení za Stodolní Vám zajistí úplné soukromí. Na rožni Vám můžeme ugrilovat selátko, kýtu, krůty nebo kuřata. Výborné jsou také klobásky a párečky z naší udírny. Steaky, brambory, lilek, cuketu, kukuřici, zeleninu atd. Vám ugrilujeme na speciálním keramickém grilu. Součástí venkovního vybavení je i výčep.

Ubytování

Kapacita našeho hotelu je 36 lůžek + 8 přistýlek. Novomanželům nabízíme krásný novomanželský pokoj DELUXE, který byl designován přímo pro svatební noc.

Kalkulace na „míru“

Na osobní schůzce zjistíme Vaši představu, na základě které Vám sestavíme kalkulaci přímo na „míru“. Vždy hradíte jen to, co opravdu sníte a vypijete. Lze domluvit i limit, náš personál Vás při překročení tohoto limitu bude informovat a vy se můžete bez starostí bavit a užít si Váš velký den.

Profesionální přístup

Zajistíme Vám profesionální přístup našeho personálu. Máme bohatou zkušenost s konáním svateb. Reference na naše svatby si můžete přečíst i na našich facebookových stránkách. Spokojený klient je naše největší reklama.

Recenze (zkušenosti klientů)

Napsat recenzi

Vkládat recenze mohou pouze registrovaní uživatelé. Přihlásit se

Sleva  

Pro novomanžele i svatební hosty poskytujeme slevy z cen ubytování

Zde naleznete aktuální nabídky firem. Poskytují-li slevy, po přihlášení lze vytisknout slevový kupon.

Kontakt

Telefon: +420 739 630 743

E-mail: info@hotel-amalka.cz

Internet: www.hotel-amalka.cz

Adresa: Straškov-Vodochody 24, 411 84 Vodochody  Mapa

Fotogalerie

Anketa

Koho pověříte přípravou vaší svatby?