Svatební místo pro nevěsty, které se nebojí snít …

Jakmile se jednou projdete pod listy starých dubů a spatříte rybníček s romantickým ostrůvkem, garantujeme vám, že to bude láska na první pohled. A to ticho! Jste na venkově, daleko od hluku města a všude kolem vás vládne příroda. Nikdo vás nemůže vyrušit. Jste tu jen vy, vaše rodina a váš vysněný den!

 

        


Vše pod jednou střechou

Svatební den od ranních příprav až po večerní party strávíte na zámku, který vám je plně k dispozici. V Hostačově se postarají o vše potřebné, mají výbornou restauraci, která vás a vaše hosty nakrmí od rána do rána, a navíc exklusivní výběr vín. Hodovat a bavit se můžete po celém zámku, ve Velkém sále, v restauraci, ale i na nádvoří a na zahradě, jen tak pod širým nebem.

A věřte nám, že vám k smrti unavení hosté budou vděční, když je bude místo noční cesty domů čekat luxusní postel v zámeckém pokoji.

 

         

 

Nejste na to sama

Nemusíte mít obavy, vážně se postarají o všechno. Zorganizovali zde již desítky svateb, takže si ušetříte čas s hledáním a naháněním dodavatelů. Vše připraví včas a poradí vám i na co nezapomenout.

 
 
      
 
    
 
 
 

Jana Kunášková, svatební specialistka Chateau Hostačov

+420 732 622 598

jana@chateau-hostacov.cz

www.chateau-hostacov.cz

 

Recenze (zkušenosti klientů)

  • janapech

    janapech - 28.12.2012

    Na tomto zámečku uprostřed republiky jsme měli obřad, následnou hostinu i ubytování pro naše hosty. Je to kouzelné místo s úžasnou atmosférou. Perfektní personál a špičková kuchyně. Vše za velmi rozmnoz cenu. Vřele doporučujeme. Jana a Petr

Napsat recenzi

Vkládat recenze mohou pouze registrovaní uživatelé. Přihlásit se

Sleva  

Sleva na svatby v neděli - čtvrtek.

Zde naleznete aktuální nabídky firem. Poskytují-li slevy, po přihlášení lze vytisknout slevový kupon.

Kontakt

Telefon: 569 433 198

E-mail: jana@zamek-hostacov.com

Internet: www.zamek-hostacov.com

Adresa: Hostačov 59, 582 82 Golčův Jeníkov  Mapa

Fotogalerie

Anketa

Koho pověříte přípravou vaší svatby?