V penzionu Strnadovský mlýn zajistíme přípravu Vaší svatby od A do Z.

Od svatebního obřadu až po oslavu

svatba penzion Strnadovský mlýn

Náš penzion se může stát ideálním místem pro přípravu a konání Vaší svatby. Díky své poloze a umístění v nádherné středočeské přírodě, obklopen lesy skýtá ideální podmínky pro nerušenou svatbu a svatební oslavy.

V prostorách restaurace i pod širým nebem, či v party stanu je možné organizovat jak kompletní svatební hostiny, tak i následné rauty a oslavy. Naši zkušení kuchaři i personál se Vám budou věnout jak při návrhu svatebního menu, jeho přípravě, tak i při následném rautu, či hostině. Pokud budete chtít od nás připravit svatební výzdobu, zajistit svatební dorty i další služby, jsme Vám zcela k dispozici.

Náš penzion je certifikován Svazem venkovské turistiky jako penzion ***. U nás se Vám plnými doušky dostane ticho, čistý vzduch a okolí, tma v noci, pohoda a rodinná atmosféra ve dne doplněná příjemným personálem. Pořádek, čistota, hygiena a teplo na pokojích je samozřejmostí. Televizi u nás na pokoji nečekejte, avšak pokud se neobejdete bez kontaktu s okolním virtuálním světem, můžete se u nás zdarma připojit k dostatečně svižnému internetu pomocí wi-fi free, zde je možno i TV přenosy naladit.

Maximální možná kapacita lůžek pod střechou je až 50 osob ve třech budovách včetně pokoje pro novomanžele na Staré Mlýnici. Dále je u nás možné kempovat v podstatě bez kapacitního omezení na přilehlých upravených loukách…žádné sociální zařízení není přímo na pokoji, zato v dostatečné míře v každé budově, a to i pro kemp. Slušná domácí zvířátka se u nás mohou také bez problému ubytovat.

Navštivte PENZION STRNADOVSKÝ MLÝN. Těšíme se na PŘÍPRAVU VAŠÍ SVATBY.

Recenze (zkušenosti klientů)

Napsat recenzi

Vkládat recenze mohou pouze registrovaní uživatelé. Přihlásit se

Sleva  

V případě ubytování svatebních hostů poskytujeme slevu na novomanželské apartmá

Zde naleznete aktuální nabídky firem. Poskytují-li slevy, po přihlášení lze vytisknout slevový kupon.

Kontakt

Telefon: +420 724 120 714

E-mail: mlyn@strnadovskymlyn.cz

Internet: www.strnadovskymlyn.cz

Adresa: Vršovice 1, 264 01 Sedlčany  Mapa

Fotogalerie

Anketa

Koho pověříte přípravou vaší svatby?