První neinvazivní klinika estetických, zeštíhlovacích a laserových zákroků v Česku. Účinně a bezpečně zkrášlujeme a formujeme postavu a pleť bez operací, skalpelu, bolestí a jizev pomoci moderní techniky. Nabízíme komplexní služby jako liposukce zmražením tukových buněk, kavitace, neinvazivní bezbolestná liposukce 3. generace, New Age Facelift, Bodylifting, odstranění pigmentových skvrn, jizev a strií, celulitidy, prodlužování řas Luxus Lashes, vyhlazení vrásek, omlazení a vypnutí pleti a kůže.

Recenze (zkušenosti klientů)

  • Mamirečka

    Mamirečka - 20.09.2017

    Mám s klinikou Yes Visage dobré zkušenosti. Nechala jsem si u nich v květnu prodloužit vlasy. Mám svých vlasů málo a také jsem je měla melírované blond. Vždy jsem toužila po dlouhých vlasech, ale nikdy mi nedorostly. Mám je jemné a je jich málo. Teď mám prameny dlouhé 45cm. Je to nádhera, jsem moc spokojená. Už jsem byla na posunutí, jednou, teď půjdu podruhé. Mám metodu micro rings. Spoje jsou trochu vidět, když se vlasy zvednou, nebo když hodně fouká vítr. Ale mě to neva. Jinak to vidět není.

  • JanaHruba

    JanaHruba - 21.12.2017

    Yes visage navštěvuji kvůli výplni rtů, protože se mi líbí když mají slečny hezké větší rty. Vždycky jsem o to usilovala různými rtěnkami, nebo lesky, ale teď když mám výplň tak si nemusím na pusu aspoň nic patlat a i tak vypadají hezky.

Napsat recenzi

Vkládat recenze mohou pouze registrovaní uživatelé. Přihlásit se

Kontakt

Adresa: Mánesova 917/28, 120 00 Praha-Vinohrady 

Anketa

Koho pověříte přípravou vaší svatby?