Pokud hledáte kompletní svatební květinový servis v Praze a okolí, pak La Florista je Vám plně k dispozici. Nabízíme kompletní profesionální servis včetně bohaté výzdoby interiérů i exteriérů, slavnostních tabulí či aut pro tento jedinečný den. Návrh svatební kytice a květinové výzdoby vytvoří naši floristé individuálně s ohledem na typ Vaší postavy a svatebních šatů.

Originální květinový servis pro Váš originální den

svatební květiny Praha

Květinový salon La Florista Praha pro Vás připraví tradiční i netradiční, kulaté i převislé svatební kytice, korsáže pro ženicha, svědky, tatínky, květiny pro maminky a babičky , kytice pro svědkyně, květiny do vlasů a květinové šperky. Samozřejmostí je pak květinová výzdoba svatební tabule, květiny pro obřadní síň či kostel. Vyrobíme vám květinové polštářky na snubní prsteny, dodáme květiny na váš svatební dort nebo kytici na auto.

Naším cílem je především Vaše spokojenost. Nasloucháme přání zákazníka a pokud si nejste zcela jisti výběrem květin, podáme pomocnou ruku. Pracujeme spolehlivě, profesionálně a rychle. Květinové vazby vytváří vysoce profesionální floristé vzdělaní v oboru aranžování květin a nadšení pro svou práci.

Vyberte si svatební kytici z naší široké nabídky nebo nám zašlete Vaše individuální představy a přání na svatební květinovou výzdobu na info@laflorista.cz a my Vám připravíme svatební květinovou výzdobu na míru.

Těšíme se na Vás!

Recenze (zkušenosti klientů)

Napsat recenzi

Vkládat recenze mohou pouze registrovaní uživatelé. Přihlásit se

Sleva  

Při objednávce kompletní květinové výzdoby a svatební kytice poskytujeme slevy

Zde naleznete aktuální nabídky firem. Poskytují-li slevy, po přihlášení lze vytisknout slevový kupon.

Kontakt

Telefon: +420 222 322 388

E-mail: info@laflorista.cz

Internet: www.svatebni-kytice-kvetiny.cz

Adresa: Karolinská 650/1, 186 00 Praha Karlín  Mapa

Fotogalerie

Anketa

Koho pověříte přípravou vaší svatby?