Rýdl -český výrobce snubních a zásnubních prstenů

Vlastní modely, které jinde neuvidíte.

         

Láska je pouto dvou lidí. Pouto, které je plné nevyčerpatelné energie a dává nám radost ze života. Potvrzením vzájemné lásky bývá žádost o ruku a zpečetěním lásky je vstup do manželství. Hlavním uchovatelem těchto silných vzpomínek jsou zásnubní a snubní prsteny.

Toto jsem si uvědomil v roce 1999, založil jsem vlastní zlatnickou dílnu a začal nabízet prvním zákazníkům nejkvalitnější zásnubní a snubní prsteny na trhu. Ve zlatnictví Rýdl si od svého založení zakládáme na poctivém řemesle, slušnosti, pokoře a individuálním přístupu ke každému zákazníkovi. Uznáváme tyto hodnoty a vážíme si dobrého jména, které znamená víc než cokoliv jiného.

Společnost Rýdl je čistě českou značkou. Zásnubní a snubní prsteny vznikají od návrhu až po výrobu v naší pražské zlatnické dílně. Každý prsten má svůj příběh, který je spojen s příběhem dvou lidí. Naši mistři zlatníci prstenům vdechnou první život, ale jejich příběh již budete psát vy.

Kombinace ruční výroby a nejmodernějších technologií je zárukou dokonalého zpracování a výsledkem jsou skvostné a reprezentativní šperky. Prodloužená garance výrobků jenom podtrhuje poctivý přístup k našim zákazníkům.

Naše nabídka zahrnuje vlastní modely prstenů kombinovatelné v tisících variacích a zároveň každý rok přinášíme další nejmodernější designy. Vlastní výroba umožňuje splnit i ta nejnáročnější přání a představy našich zákazníků. Vaše návrhy s vámi rádi osobně zkonzultujeme.

Zlatnictví Rýdl je tu pro vás, když rozum volí srdcem.

Lukáš Rýdl

Recenze (zkušenosti klientů)

Napsat recenzi

Vkládat recenze mohou pouze registrovaní uživatelé. Přihlásit se

Kontakt

Telefon: +420 257 323 836

E-mail: info@prsteny.cz

Internet: www.prsteny.cz

Adresa: Újezd 401/35, 118 00 Praha-Malá Strana  Mapa

Fotogalerie

Anketa

Koho pověříte přípravou vaší svatby?