Dvacet pět kilometrů jihovýchodně od centra Prahy, v klidné krajině s rozlehlými lesy a četnými rybníky, se nachází historické šlechtické sídlo Štiřín. Zámek a další objekty areálu slouží již řadu let hotelovému, kulturnímu a sportovnímu využití, a jsou současně i osvědčeným konferenčním centrem. Zmínku o Štiříně lze dohledat již koncem 14. století. V průběhu dějin patřilo panství a zámek Štiřín mnoha významným majitelům a rodům. Byl mezi nimi třeba rod Salm-Reifersheidů, nebo kníže Rohan. Nejvíc je ale zámek spjat se jménem Františka Ringhoffera, který ho vlastnil od roku 1870 až do roku 1945. Následně přebral veškeré objekty stát včetně přilehlého krajinářského parku. Od roku 1995 je zámek majetkem Ministerstva zahraničních věcí.

 

Vážení snoubenci, pokud chcete strávit svůj významný den v romantickém prostředí pohádkového barokního zámku a nádherného parku, pak je tato nabídka určena právě Vám. Zámek Štiřín je pro svatby a svatební obřady jak civilní tak i církevní v zámecké kapli ideálním místem. Svatební obřady lze organizovat v zámecké zahradě při pěkném počasí pod květinovým obloukem, v historickém salónku (Salmův nebo Sloupový sál). Svatební obřady organizujeme ve spolupráci s matrikou ve Velkých Popovicích. Můžete si u nás objednat pouze obřad, ale rádi Vám zajistíme vše potřebné, co ke svatebnímu dni patří. Postaráme se o Vás od prvních příprav svatebního dne za pomoci odborných vizážistů a kadeřníků, zajistíme dopravu historickým vozem, kočárem nebo limuzínou, květinovou výzdobu a svatební, trubače na slavnostní fanfáry, veškeré občerstvení a gastronomický servis včetně svatebního dortu a koláčků, odpolední zábavu i případný večerní program s živou hudbou podle Vašeho oblíbeného žánru.

Zajistíme služby profesionálních fotografů a video kameramanů, kteří zachytí sváteční atmosféru a Vy tak získáte památku na Váš den „D“ v historických interiérech zámeckého areálu, v zahradách a pohádkovém altánu na vodní hladině. Příjemným zakončením může být například ohňostroj nad vodní hladinou sousedícího rybníka.

Obřad lze samozřejmě uspořádat dle Vašich představ a přání nebo tak, jak je vyobrazeno ve fotogalerii svatebních obřadů na Zámku Štiřín. Veškeré finanční náklady navíc Vám sdělí naše obchodní oddělení ideálně na předem dohodnuté osobní schůzce.

  • místa pro obřad a oddávání

Recenze (zkušenosti klientů)

Napsat recenzi

Vkládat recenze mohou pouze registrovaní uživatelé. Přihlásit se

Kontakt

Telefon: +420 724 509 603

E-mail: lenka.uherkova@stirin.cz

Internet: www.stirin.cz

Adresa: Ringhofferova 711, 25168 Kamenice  Mapa

Fotogalerie

Anketa

Koho pověříte přípravou vaší svatby?