Vyrábíme moderní svatební oznámení a další tiskoviny pro celou ČR.

Moderní svatební oznámení, svatební pozvánky oznámení s fotografiemi i dle vlastních návrhů

I v roce 2013 nás najdete na svatebních veletrzích
v Brně ve Wanieck Gallery a v Praze v Hotelu Diplomat

V krátkých dodacích lhůtách pak dodáváme po celé ČR jak svatební oznámení, tak svatební pozvánky, jmenovky, svatební menu i veškeré další tiskoviny. U nás můžete vybírat z bohaté katalogové nabídky nebo jsme schopni zpracovat Vám svatební oznámení „na míru“.

Disponujeme jedinečnými technologiemi, které nám umožňují vytvářet opravdu vyjímečná oznámení. Jakýkoliv požadavek pro nás není problém! Ať už máte svatbu tradiční či moderní, jsme připraveni pro Vás navrhnout dokonalý vzhled Vašich svatebních tiskovin. Na našich internetových stránkách můžete objevit vše, co pro Vás můžeme udělat, na katalogy s naší nabídkou se můžete podívat ve svatebních salónech. Proč si vybrat právě nás? · Vytváříme jedinečné produkty pro jakékoliv Vaše slavnostní události. · Krátké dodací lhůty. · Termíny expres jsou u nás bez příplatku. · Vyrobíme levně a na přání i 1 kus svatebního oznámení.

Naše svatební oznámení ve městech Praha, Brno, Ostrava, České Budějovice i po celé ČR najdete u našich obchodních partnerů a svatebních agentur

Vaše moderní svatební oznámení dodá firma Goldpress Brno

Video vizitka:

Recenze (zkušenosti klientů)

Napsat recenzi

Vkládat recenze mohou pouze registrovaní uživatelé. Přihlásit se

Kontakt

Telefon: +420 603 216 631

E-mail: goldpress@goldpress.cz

Internet: www.tiskoznameni.cz

Adresa: Vančurova 3148/11, 615 00 Brno  Mapa

Fotogalerie

Anketa

Koho pověříte přípravou vaší svatby?