Luxusní i romantické svatby a svatební hostiny na Malé Straně poblíž Pražského hradu.

APPIA Hotel Residences **** Praha

... se nachází se v historické části Prahy, v bezprostřední blízkosti Pražského hradu, Karlova mostu a mnoha dalších významných historických památek.

V residenci je k dispozici 21 stylově zařízených a nadstandardně vybavených pokojů Deluxe a apartmánů, které jsou přizpůsobeny jak pro krátkodobé, tak i dlouhodobé pobyty. Residence Appia Praha nabízí ubytování v několika typech apartmánů od 32 do 120 m2, s 1 až 3 prostornými obytnými místnostmi, vzdušnými ložnicemi a plně vybavenými kuchyňskými kouty. Součástí residence je nově upravená recepce a lobby včetně výstavy obrazů akademického malíře Svatopluka Sulka k nedožitým 90. narozeninám. Sauna, podzemní garáže, snídaňová restaurace v historickém sále a romantická zahrada. Starobylou snídaňovou restauraci a několik pokojových apartmá s původními malbami lze využít pro menší firemní, společenské a rodinné akce.

SVATEBNÍ HOSTINA

Plánujete-li svatební hostiny v samotném srdci Prahy, je právě Appia hotel Residences tím pravým místem pro svatby. Jedinečné prostory starobylého restaurantu s původními trámy ze 14. století situované v podkroví, jsou ideálním místem pro hostinu až pro 50 osob. Rozmanitost komplexu umožňuje v případě pěkného počasí využití uzavřeného zahradního komplexu, který je ideálním místem pro pořádní svatebních hostin formou rautu nebo grilování. Prostory jsou uzavřeny a obklopeny budovou rezidence a poskytují tudíž potřebné soukromí k pořádání svatebních oslav.

CATERING

Zkušený personál hotelu pro Vás zajistí veškerý catering - skupinové menu, speciální svatební menu, teplé a studené rauty a nejen pro venkovní svatby je ideální variantou grilování.

DOPLŇKOVÉ SLUŽBY

Živá či reprodukovaná hudba, služby svatební agentury, svatební fotograf a vidokameraman, svatební květinová výzdoba, svatební dorty a pečivo i další…

Recenze (zkušenosti klientů)

Napsat recenzi

Vkládat recenze mohou pouze registrovaní uživatelé. Přihlásit se

Kontakt

Telefon: 420 257 215 819

E-mail: appia@hhotels.cz

Internet: www.appiaresidencesprague.cz

Adresa: Šporkova 3/322, 110 00 Praha  Mapa

Fotogalerie

Anketa

Koho pověříte přípravou vaší svatby?