Chcete, aby se o Vaší svatbě ještě dlouho mluvilo a aby z Vás hosté nespustili obdivem oči? Oblékneme Vás i Vaše rodiče tak, abyste oblečení, které si vyberete, využili na jakoukoliv další příležitost.

 

ATELIER  MAHDALL - NEJVĚTŠÍ NABÍDKA OBLEKŮ V BRNĚ.

 Velké společnosti dělají vše pro všechny. My děláme vše pro Vás…

Atelier svatební módy MAHDALL, Brno – neprodáváme jen hezkou a kvalitní českou a zahraniční módu, nabízíme vám i něco  víc - tradici, zkušenosti a přátelský přístup české rodinné firmy s tradicí od roku 1991.

 PRO VAŠI PRESTIŽ A POHODLÍ, pro váš skvělý pocit…

 PRO MUŽE módní pánské svatební  a společenské  obleky z italských látekITALY design – a praktické německé obleky se speciální cestovní úpravou proti mačkání a ušpinění - vhodné po svatbě i pro byznys a univerzální využití . Kolekce  zaujme každého muže, který hledá lepší ceny, kvalitní služby a větší výběr, než nabízí obchodní  centra .

 Ceny značkových obleků od 3300,- Kč do 11 000,- Kč. Výběr z 360 hotových obleků několika módních evropských značek i pro nekonfekční velikosti. V nabídce jsou také košile šité na míru – od 1900,- Kč a obleky na míru – made to measure – MTMv ceně od 15 000,- Kč. 

Oblečte se od hlavy k patě a na jednom místě! Přátelská atmosféra, kompletní služby stylistů i krejčových a více než 20 let tradice a zkušeností – to jsou důvody, proč se k nám jezdí oblékat zákazníci z celé republiky.

 PRO NEVĚSTY A SVATEBNÍ MAMINKYsvatební šaty a šaty a kostýmky pro svatební maminky – krásné pro svatební den a praktické pro další využití – ze zahraničních, převážně italských látek, navrhujeme a šijeme podle katalogů přímo na vaši postavu a podle vaší potřeby v cenách 6 – 9 000,- Kč.

ATELIER - MAHDALL  - KDYŽ SE CHCETE LÍBIT…

 V nabídce značky MAHDALL najdete módní  i klasické obleky, nemačkavé obleky, obleky pro byznys, svatební obleky, společenské obleky a vestičky, nadměrné velikosti obleků a také značkové obleky šité na míru – made to measure - v desítkách vzorů z látek světové kvality. Dále u nás najdete i  dress code a firemní  módu. Naším sortimentem jsou i značkové módní, nežehlivé pánské košile, dámské košile, MTM košile i módní slim košile na míru. Pánská kožená obuv a boty jsou v cenách 2 – 3 tisíce Kč.
Věříme, že pokud jste se na adresu našeho módního salonu dostali přes proklik rifle nebo rifle Brno, svatební obleky, obleky na míru  a obleky šité na míru, obleky Brno či košile Olymp Brno nebo také košile Eterna Brno, budete s naší nabídkou velmi spokojeni, stejně jako mnoho jiných zákazníků za více než 22 let existence našeho módního salonu.

 www.mahdall.cz     www.svatebniobleceni.cz    www.svatobneobleky.sk    www.znackoveobleky.cz

Adresa:

Jánská 11, Alfa pasáž, 1. patro 
602 00 Brno 
Jihomoravský kraj / okres Brno-město

Mobil:

+420 736 737 373

E-mail:

lenska@mahdall.cz

Otevírací doba:

Po − Pá:  10.00 − 19.00

So:  10.00 − 13.00

3 X PARKING U HOTELU GRAND A AUTOBUSOVÉHO NÁDRAŽÍ – VŠE CCA 3 MINUTY OD SALONU

Recenze (zkušenosti klientů)

Napsat recenzi

Vkládat recenze mohou pouze registrovaní uživatelé. Přihlásit se

Sleva 2200 Kč

Atelier Mahdall pro Vás připravil speciální akci. Při objednávce pánského obleku obdržíte luxusní kožené boty dle vlastního výběru v hodnotě 2200.-Kč zdarma.

Zde naleznete aktuální nabídky firem. Poskytují-li slevy, po přihlášení lze vytisknout slevový kupon.

Kontakt

Telefon: +420 736 737 373

E-mail: lenska@mahdall.cz

Internet: www.mahdall.cz

Adresa: Jánská 11, ALFA pasáž, 1. patro, naproti České Spořitelně, 602 00 Brno  Mapa

Fotogalerie

Anketa

Koho pověříte přípravou vaší svatby?