Přinášíme neotřelou originalitu návrhů moderních šperků a snubních prstenů.

Snubní prsteny Vadamo Praha jsou odrazem moderní doby a originality.

Současným trendem v moderním šperkařství je využití přírodních drahých kamenů, přičemž kámen samotný se stává dominantou šperku. Moderní forma a design pak ještě podtrhují jeho jedinečnost.

Do kategorie moderního šperku patří i výroba zásnubních a snubních prstenů. U zásnubního prstenu je samozřejmě nejdůležitějším prvkem vybraný kámen, kterým je nejčastěji, a to klasicky, briliant. Moderním pojetím formy se poté snažím vytvořit jedinečný šperk, který by měl ženu okouzlit.

Ve výrobě snubních prstenů je dnešním trendem kombinace dvou barevných kovů s důrazem na dokonalou, ale také odolnou povrchovou úpravu, která ve finálním vzhledu takového šperku hraje nejdůležitější úlohu.

ORIGINÁLNÍ NÁVRHY ŠPERKŮ SE INSPIRUJÍCÍ KRÁSOU PŘÍRODY

Pod vlivem celoživotního bezprostředního kontaktu se šumavskou přírodou, paní Hana Nedbalová – Baštýřová, přetavila mnohotvárnost přírodních tvarů do šperků, působivých svou přirozenou a svůdnou krásou. Průběh uměleckého procesu lze vysledovat na jejích kresbách, kterých se chopil šperkař Jan Moudrý, jehož cit a sofistikované technologie dávají neživé hmotě kovu a kamene podobu živého zázraku přírody. Každý ze šperků je vytvořen jako neopakovatelný originál, doprovázený původní kresbou autorky návrhu, zachycující jeho výtvarnou genezi.

 

Recenze (zkušenosti klientů)

Napsat recenzi

Vkládat recenze mohou pouze registrovaní uživatelé. Přihlásit se

Kontakt

Telefon: +420 603 520 910

E-mail: info@vadamo.cz

Internet: www.vadamo.cz

Adresa: Italská 20, 120 00 Praha 2  Mapa

Fotogalerie

Anketa

Koho pověříte přípravou vaší svatby?