Vila Austerlitz ve Slavkově u Brna je ideálním místem k zahájení nové etapy v životě dvou lidí, kteří vědí co od života chtějí. Doslova na dohled odtud překreslil Napoleon Bonaparte v prosinci 1805 za jediný den mapu Evropy. Svět na to dosud nezapomněl. S Vaší svatbou u nás to bude stejně.

Důvodů proč uspořádat svatbu u nás je hned několik. Tím hlavním je neopakovatelná atmosféra pohádkového zámečku a naprosté soukromí. 

Během svatebního veselí patří i s okolním anglickým parkem pouze jednomu svatebnímu páru - Vám. Originalitu prostředí umocní fakt, že každý z osmi luxusních pokojů je originálem a je vybaven historickým dobovým mobiliářem. Originální je i vybavení salonků a dalších místností, stejně jako může být originální také kompozice a barevný tón svatební tabule ať je v interiéru, nebo v zámeckém parku.

Na základě Vašeho přání se postaráme jak o přípravu vybaraného svatebního menu a celé svatební hostiny, tak i o přípravu svatby formou služeb svatební agentury. nabídneme Vám svatební výzdobu i květiny, kadeřnické služby, svatební doplňky, pozvánky i svatební oznámení stejně jako odvoz na svatbu limuzínou.

Ve vile Austerlitz můžete prožít Váš svatební den jako princezna s princem z pohádky. 

Recenze (zkušenosti klientů)

Napsat recenzi

Vkládat recenze mohou pouze registrovaní uživatelé. Přihlásit se

Sleva 50 %

Sleva pro novomanžele - svatební apartmá

Zde naleznete aktuální nabídky firem. Poskytují-li slevy, po přihlášení lze vytisknout slevový kupon.

Kontakt

Telefon: +420 731 049 169

E-mail: info@vilaausterlitz.cz

Internet: www.vilaausterlitz.cz

Adresa: ČSA 362, 684 01 Slavkov u Brna  Mapa

Fotogalerie

Anketa

Koho pověříte přípravou vaší svatby?