Svatba v pirátské restauraci? Nevšední zážitek propojený s kvalitní obsluhou a mnoha specialitami.

Pirátská restaurace, Rožmberk nad Vltavou

Navštivte novou pirátskou restauraci „Kocábka“ a octněte se na palubě Kocábky v prostředí drsných pirátů a lstivých pirátek.
Náš kapitán Vám snese na stůl vybrané speciální pirátské pochoutky od našeho lodního šéfkuchaře a kromě běžných nápojů Vám nabídne širokou nabídku rumu z různých koutů světa.

Při přípravě Vaší svatby se Vám bude věnovat náš zkušený personál tak, aby jste si od nás odnesli příjemné zážitky nejen z průběhu svatby, ale také z připravených kulinářských specialit.

Pokud nás navštívíte za jinýcm účelem, nežli pořádádní svatby pak sebou nezapoměňte vzít své ratolesti, které si mohou přečíst z pravé pirátské knihy o nejznámějších korzárech jak žili, co jedli a pili, jaké používali lodě apod. Mohou si též zakoupit u kapitána malou upomínku z našeho podpalubí- pirátský klobouk, tričko, klíčenku, námořnickou čepici, tetování nebo pirátský kostým. Ať se posadíte na přídi nebo zádi paluby, budete mít možnost po dobrém žvanci, obdivovat prostředí pirátské lodi a na chvíli se v mysli ocitnout v 18.století, kdy piráti ovládali většinu moří.

Nabízíme Vám nevšední zážitek v prostředí středověkých pirátů a jejich pokladů. Každý týden, lodní šéfkuchař připravuje speciální hody např: rybí, zvěřinové, vepřové, steakové, řízkové apod. O víkendech se hrají ty nejlepší hity z celého světa, na kterých naši hosté protancovali sedmero střevíců. Staňte se svědky pirátské tancovačky. Johoho!

Náš kapitán a pirátská posádka se těší na Vaši návštěvu!!

Pokud budete hledat další služby nejen pro svatby, nabízíme Vám naše další hotely a restaurace:

Hotel U Martina, Rožmberk nad Vltavou

Hotel U Martina, Praha

Recenze (zkušenosti klientů)

Napsat recenzi

Vkládat recenze mohou pouze registrovaní uživatelé. Přihlásit se

Sleva  

Poskytujeme slevu na ubytování při konání svatební hostiny a oslavy

Zde naleznete aktuální nabídky firem. Poskytují-li slevy, po přihlášení lze vytisknout slevový kupon.

Kontakt

Telefon: +420 380 749 745

E-mail: hotelumartina@seznam.cz

Internet: www.hotelumartina.cz/kocabka/kontakty.php

Adresa: Rožmberk nad Vltavou 79, 382 18 Rožmberk nad Vltavou  Mapa

Fotogalerie

Anketa

Koho pověříte přípravou vaší svatby?