Pokud uvažujete o svatbě poblíž Soběslavi, nebo Veselí nad Lužnicí na trase z Tábora do Českých Budějovic, pak Hotel Sloup může být tou správnou volbou.

Kvalitní a cenově přijatelné služby

Svatby Hotel Sloup Táborsko

Hotel Sloup, Soběslav je připraven poskytnout Vám dostatek prostoru i kvalitních služeb pro Vaši svatební hostinu i následné svatební oslavy. Pro svatební hostiny i oslavy je k dispozici restaurace až pro 60 osob, salonek i venkovní terasa s grilem.

Ubytování lze rezervovat v elegantně zařízených 22 hotelových pokojích z nich novomanželům připravíme svatební apartmá ZDARMA. V případě, že se rozhodnete svěřit přípravu Vaší svatby do našich rukou, budou se Vám věnovat naši zkušení manažeři v čele se šéfkuchařem. připravíme pro Vás návrh svatebního menu i skladbu rautu pro svatební oslavy. K tomu se postaráme o svatební květiny, výzdobu a pozadu nezůstaneme ani s objednávkou svatebního dortu, pečiva i cukroví vč.výslužek pro svatební hosty.

Hotel Sloup může být také díky své poloze ideálním bodem pro setkání při rodinné oslavě, nebo firemní akci či školení. Na dosah jsou: Město Soběslav s přírodními, historickými i uměleckými zajímavostmi - 4 km, obec Řípec - jihočeská obec roku 1996 - 2 km, město Tábor - 25 km severovýchodně, naučná stezka Borkovická blata - 8 km, Vlkovská pískovna a pískový přesyp - 4 km, CHKO Třeboňsko -národní park severní okraj - 7 km, turistická stezka po hrázích rybníků - 8 km, zámek Červená Lhota - 15 km, zámek Hluboká nad Vltavou a Ohrada - 39 km, zámek Jindřichův Hradec - 22 km, zámek Třeboň - 27 km.

Nezapomeňte - navštivte Hotel *** Sloup, Soběslav. Těšíme se na Vás.

Recenze (zkušenosti klientů)

Napsat recenzi

Vkládat recenze mohou pouze registrovaní uživatelé. Přihlásit se

Sleva  

Při ubytování svatebních hostů poskytujeme slevy na ubytování.

Zde naleznete aktuální nabídky firem. Poskytují-li slevy, po přihlášení lze vytisknout slevový kupon.

Kontakt

Telefon: +420 381 521 924

E-mail: hotelsloup@seznam.cz

Internet: www.hotelsloup.cz

Adresa: Řípec 122, 392 01 Soběslav  Mapa

Fotogalerie

Anketa

Koho pověříte přípravou vaší svatby?