Snubní prsteny symbolizují pouto mezi dvěma lidmi. Patří k nejstarším tradicím všech svatebních rituálů. Používají se jako symbol manželské smlouvy. Uzavřený kruh má význam nekonečna – nekončícího manželského štěstí.

 

Snubní prsteny a zásnubní šperky by měly být pro Vás něčím osobitým.

 

My Vám zhotovíme takové snubní prsteny, aby vyjadřovaly Vaši osobitost a lásku, kterou chcete vyjádřit ve váš nejkrásnější den. Nabízíme ruční výrobu naší široké kolekce snubních prstenů, kterou můžeme uzpůsobit vašemu konkrétnímu přání. Je možno navrhnout i originální šperk přímo a jen pro Vás. Pokud máte svou konkrétní představu, můžeme vyrobit snubní prsteny na zakázku dle vašeho návrhu a tím do tohoto šperku otisknout kousek vaší duše. Termín dodání zakázky je nejčastěji jeden měsíc. Můžeme některé vzory vyrobit i do týdne nebo do 14ti dnů. Snubní prsteny vyrábíme jak z bílého, žlutého nebo červeného zlata, tak i ze stříbra. Máme v nabídce i kolekci ocelových a titanových snubních prstenů. Jsme české zlatnictví s ruční výrobou, proto dokážeme uspokojit i toho nejnáročnějšího zákazníka jako jste Vy. Zlatnicví Janka a naše oroginální snubní prtseny Vám nabídneme v hlavním městě Praha, ale na zakázku vyrobíme a zašleme po celé ČR.

Video vizitka:

Recenze (zkušenosti klientů)

Napsat recenzi

Vkládat recenze mohou pouze registrovaní uživatelé. Přihlásit se

Sleva 20 %

Pokud objednáte snubní prsteny u našeho stánku na svatebním veletrhu v hotelu Clarion nebo Diplomat, získáte slevu ve výši 20%.

Zde naleznete aktuální nabídky firem. Poskytují-li slevy, po přihlášení lze vytisknout slevový kupon.

Kontakt

Telefon: 420 603 207 707

E-mail: info@zlatnictvijanka.cz

Internet: www.zlatnictvijanka.cz

Adresa: Sokolovská 5/34, 180 00 Praha  Mapa

Fotogalerie

Anketa

Koho pověříte přípravou vaší svatby?