Plánujete svatbu a hledáte romantické místo, kde je možné uzavřít sňatek, uspořádat hostinu a zároveň i přenocovat?
Ideálním místem pro vyplnění Vašeho snu je Zámecký resort Dětenice.
Svatbu v romantickém, středověkém či moderním pojetí Vám ušijeme na míru – od svatebního obřadu, přes výběr menu, stylové dekorace, doprovodného programu, svatebních zvyků, tance a večerní zábavy až po ubytování.
Svatební obřad snů v Dětenicích můžete uskutečnit na barokním zámku (v jakémkoliv salonku či místnosti)v zámeckém parku.
Váš pohádkový sen se u nás stane skutečností.

Svatba na zámku se stane nezapomenutelným dnem Vašeho života.

Stále přemýšlíte o místě, kde byste uskutečnili své sny o pohádkové svatbě? Nebo o místě, kde byste si nejen řekli své : „Ano!“ Ale kde byste také pohostili své nejbližší? Nebo snad hledáte to pravé místo, odkud byste se již nemuseli nikam přesouvat a lámat si hlavu, kde všechny své hosty ubytujete a čím je po celý svatební den zabavíte??

To pravé místo se jmenuje Zámecký resort Dětenice

Váš nejkrásnější den může začít svatebním obřadem v honosném Rytířském sále barokního zámku či v krásně upraveném parku.

Fotografování novomanželů ve všech 14 zařízených komnatách zámku je samozřejmostí a během této doby pro Vaše hosty rádi připravíme lehké pohoštění s posezením u Zámecké cukrárny.

Slavnostní oběd pro své nejbližší můžete uspořádat v příjemném Valdštejnském salonku nebo v nádherné Modré jídelně. Svatební menu si sestavíte dle své libosti a mlsnosti Vašich jazýčků.

Mezi jednotlivými chody Vám můžeme připravit doprovodný program jako rytířský souboj, kouzelnické vystoupení anebo ukázku historických tanců.

Pro svatební hostinu lze také využít útulnou restauraci hotelu Rustikal, který se nachází 200 metrů od zámku.

Večerní zábavu Vám zajistí Středověká krčma se svým originálním programem Středověk na vlastní kůži. Náhle se ocitnete v době, kdy je běžné, že Vám na stůl vyskočí čiperná dívka a zatančí jen pro Vás, Rytíř v naleštěné zbroji si poměří své síly se sokem, Inkvizice prověří, zda se mezi Vámi nenachází ženština ďáblem posedlá a přitom všem se Vám stůl bude prohýbat pod tácy s pečenými masy. Mastnotu notně spláchnete Dětenickým kvasnicovým pivem, o kterém se říká, že způsobuje nevídanou sílu.

Řádně napití, najezení a obveselení se půjdete uložit ke spánku buď do pokoje *** Hotelu Rustikal nebo do kouzelné světničky Středověkého hotelu, kam Vás doprovodí čarodejnice s lucernou.

Adresa: Zámecký resort Dětenice, Dětenice 1, 50724

Kontakt: info@detenice.cz nebo Veronika@detenice.cz , www.detenice.cz

Tel.: +420 493 596 132

Recenze (zkušenosti klientů)

Napsat recenzi

Vkládat recenze mohou pouze registrovaní uživatelé. Přihlásit se

Sleva  

Zde naleznete aktuální nabídky firem. Poskytují-li slevy, po přihlášení lze vytisknout slevový kupon.

Kontakt

Telefon: +420 493 596 132

E-mail: info@detenice.cz

Internet: www.detenice.cz

Adresa: Zámecký resort Dětenice, Dětenice 1, 50724 Dětenice  Mapa

Fotogalerie

Anketa

Koho pověříte přípravou vaší svatby?