Objekt pivovaru a hotelu je vůbec prvním PIVOTELEM na světě. MMX Pivotel zahrnuje služby restaurační, ubytovací a kulturní.

Pivotel MMX je milovníky ultramoderního designu a luxusního stylu, ve kterém se člověk cítí přirozeně, stále více vyhledávaným místem pro konání svateb (včetně svatebních obřadů), svatebních hostin a oslav, spojených s jednotlivými výročími svateb. Unikátním místem pro konání obřadu může být, jak rozlehlý pozemek kolem pivotelu s nádherně zeleným trávníkem a vzrostlými ušlechtilými stromy, který nabízí velmi romantický výhled na poberounskou a brdskou oblast, tak impozantní terasa s ozdobnými trámy, jež se dají nadekorovat dle přání hostů. Samotná svatba se pak může odehrávat v dominantním jednolodním prostoru restaurace, který pojme komfortně tři sta hostů. Výhodou je hotelová část, která může působit jako perfektní zázemí pro celou událost a posléze i jako samostatný ubytovací prostor, jež hostům nabízí nadstandardní vybavení, zasazené do prvotřídních architektonických prostor, v nichž bylo využito luxusních materiálů. Další výhodou je i velké soukromé parkoviště na pozemku pivotelu.

MMX Pivotel se může pochlubit nejmodernější, plně automatizovanou pivovarskou technologií. Tu má na starost jeden z nejlepších sládků – pan Josef Korbel.

Na čepu máme vždy světlé spodně kvašené pivo plzeňského typu, vyrobené z tuzemských surovin té nejvyšší kvality. Stabilně je na čepu 10° a 12° pivo, a v průběhu roku také speciální a sváteční piva světlá, polotmavá, tmavá, pšeničná, kvašená spodně i svrchně.

Nabízíme prohlídky pivovaru i s ochutnávkou piva přímo z tanku.

Pivotel MMX

Dobřichovická 452

252 29 Lety u Dobřichovic

www.mmxpivo.com

info@mmxpivo.com

tel: 257111296, 774282256, 774282221 

Recenze (zkušenosti klientů)

Napsat recenzi

Vkládat recenze mohou pouze registrovaní uživatelé. Přihlásit se

Sleva  

Zde naleznete aktuální nabídky firem. Poskytují-li slevy, po přihlášení lze vytisknout slevový kupon.

Kontakt

Telefon: 257111296

E-mail: info@mmxpivo.com

Internet: www.mmxpivo.com

Adresa: Dobřichovická 452, 252 29 Lety u Dobřichovic  Mapa

Fotogalerie

Anketa

Koho pověříte přípravou vaší svatby?