Specializovaná česká firma na snubní prsteny zásnubní prsteny s kolekcí přesahující 3000 modelů. Nabízíme snubní prsteny z bílého, žlutého i kombinovaného zlata. V kolekci je široká nabídka žádaných dámských prstenů s kameny. Nedílnou součástí jsou také zásnubní prsteny.

     

Snubní prsteny provází manželský pár celý život a proto by se jejich výběru mělo věnovat dostatek času a pozornosti. Po svatbě se stávají snubní prsteny vaší každodenní součástí, budou vás zdobit a krášlit, a proto je důležité, aby se líbili nevěstě i ženichovi a vyjadřovali co nejlépe Vaši osobitost.

Kolekce dnes dosahuje téměř 3OOO vzorů snubních a zásnubních prstenů, tím se řadí k jedné z největších v ČR. V kolekci naleznete vzory z bílého zlata, kombinovaného i žlutého zlata, vzory osázené zirkony i brilianty. Samozřejmostí jsou také prsteny z platiny. V ucelené nabídce vám také představíme širokou paletu dámských snubních prstenů, kterou jsou bohatě osázeny kameny.

Nedílnou součástí jsou také zirkonové a briliantové zásnubní prsteny.

Naším hlavním cílem je vysoká kvalita, moderní a svěží design, příznivá cena a především spokojený zákazník. Vždy se snažíme vyjít požadavkům maximálně vstříc. Budeme rádi, když i Vy se stanete našimi klienty. 

Chcete-li snubní prsteny dle vaší představy? Stačí nás kontaktovat a při  setkání nás s vaší představou seznámit .Prsteny pak vyrobíme dle vašeho přání.

Doba dodání snubních prstenů je 2 -4 týdny ( při expresní objednávce jsme schopni prsteny dodat do jednoho týdne).

Adresa Zenklova 25 a Novákových 2,  Praha 8

Otvírací doba obou poboček po – pá 9-18 hodin

Tel.: +420 284 823 279, +420 732 698 397          
e-mail: sperkypj@centrum.cz

www.svetsnubnichprstenu.cz

 

 

Recenze (zkušenosti klientů)

Napsat recenzi

Vkládat recenze mohou pouze registrovaní uživatelé. Přihlásit se

Sleva 20 %

Svět snubních prstenů vám při vaší objednávce snubních prstenů a sdělení informace, že přicházíte z tohoto svatebního portálu udělí slevu 20% na veškeré snubní prsteny a 15% slevu na veškeré briliantové zásnubní prsteny.
Více www.svetsnubnichprstenu.cz

Zde naleznete aktuální nabídky firem. Poskytují-li slevy, po přihlášení lze vytisknout slevový kupon.

Kontakt

Telefon: 737 335 284

E-mail: sperkypj@centrum.cz

Internet: www.svetsnubnichprstenu.cz

Adresa: Zenklova 25 a Novákových 2, 180 00 Praha 8  Mapa

Fotogalerie

Anketa

Koho pověříte přípravou vaší svatby?