Svatební den je v životě manželů jedním z těch nejkrásnějších. Vzpomínky na tento den si uchováte po celý život nejen Vy, ale i Vaši blízcí. Chcete ho mít bez stresů a starostí? Celý tým Grund Resortu Vám rád se vším pomůže a zařídí vše do posledního detailu, aby Vaše společná cesta životem mohla začít přesně podle Vašich představ.

Nabízíme Vám kompletní svatební servis a splníme každé Vaše přání. Chcete se vzít na koňském hřbetu nebo na golfovém hřišti? Nic není problém. A to všechno nabízíme v nádherném prostředí Grund Resortu, ležícího v podhůří Krkonoš, s malebnými výhledy nejen na Sněžku.

182 Eva a Josef 01 07 2011.jpg  165 Eva a Josef 01 07 2011.jpg 013 Eva a Josef 01 07 2011.jpg 027 Eva a Josef 01 07 2011.jpg

 

NAŠE NABÍDKA:

  • Zajistíme Vám svatební obřad v prostorách Grund Resortu.

  • Uspořádáme pro Vás slavnostní hostinu a oslavu, na kterou nezapomenete.

  • Strávíte svatební noc v luxusním apartmánu a Vaši hosté budou nadšeni z ubytování v designových pokojích.

  • Zařídíme Vám hudbu, která Vás bude provázet Vaším slavnostním dnem.

  • A samozřejmě nesmí chybět svatební kytice a výzdoba

  • Zajistíme i služby jako jsou např.: dovoz luxusním vozem,  svatební dort, individuálně sestavené svatební menu dle Vašeho přání, služby vizážistky, kadeřnice, fotografa a další..

SVATEBNÍ OBŘAD

Pořádáme netradiční svatební obřady v prostorách resortu, kde Vám garantujeme klid a soukromí v nádherném a ničím nerušeném prostředí krkonošského podhůří. Své ano si můžete říci „U Třech buků", nebo na terase pod svatební bránou, kterou pro Vás zařídíme.

Pokud jste vášniví golfisté, nabízíme Vám možnost zpečetit svůj svazek na golfovém hřišti.

SLAVNOSTNÍ HOSTINA

Pro pořádání svatební hostiny je Vám k dispozici luxusní a designová restaurace s terasou, s kapacitou až 80 osob. Nemusíte však oslavovat pouze v restauraci, ale v celém hotelu, komu by se nelíbilo slavit třeba v prostorách wellness centra? Navíc naším darem pro novomanžele je pronájem prostor pro konání svatební hostiny zdarma.
DÁREK PRO NOVOMANŽELE: Jako dárek pro novomanžele máme voucher na jednu noc v našem hotelu v luxusním apartmánu k prvnímu výročí svatby!

Adresa: Mladé Buky 445, 542 23  Mladé Buky
 

Recenze (zkušenosti klientů)

Napsat recenzi

Vkládat recenze mohou pouze registrovaní uživatelé. Přihlásit se

Kontakt

Telefon: 499 421 950

E-mail: reservation@grundresort.cz

Internet: www.grundresort.cz

Adresa: Mladé Buky 445, 542 23 Mladé Buky  Mapa

Fotogalerie

Anketa

Koho pověříte přípravou vaší svatby?