Zámek Liblice je barokní perlou ve středních Čechách, jen 5 minut od Mělníka. Posledním významným šlechtickým rodem vlastnícím zámek byli Valdštejnové. V roce 1945 přešel majetek do vlastnictví státu, který předal zámek pod správu Akademie věd ČR.
V roce 2007 byla ukončena, rozsáhlá rekonstrukce zámku, který se tak proměnil ve stylový zámecký hotel s restauracemi a relaxačním wellness centrem. Stylové pokoje, pestrá paleta restaurací a celkově vysoký standard služeb, jistě uspokojí i toho nejnáročnějšího hosta.

pruceli-zamku-900

Svatba na zámku již dávno není výsadou bohatých. Prožijte i vy tu jedinečnost okamžiku. Nově zrekonstruovaný Zámek Liblice je ideálním místem pro pořádání svatebních oslav s nezapomenutelnými zážitky.

Zkušený tým odborníků se o vás postará od vaší první návštěvy až po samotnou realizaci svatebního dne. Samozřejmostí jsou zásnuby, ale především v onen slavnostní den civilní, nebo také symbolické svatební obřady jak v Mramorovém sále, tak i v zámecké zahradě.

Stačí si jen vybrat.

Naši hosté si mimo jiné také oblíbili ubytování ve stylových zámeckých pokojích, svatební hostiny s večerní party a grilováním na terase, fotografování v zámeckých interiérech a přilehlém parku s jezírkem.

Rádi vám doporučíme naše osvědčené partnery pro pronájem limuzín, helikoptéry a kočáru taženým starokladrubskými hřebci.

Jako doprovodný program například hraběcí doprovod k oltáři, šermíře, doprovod kočáru vojenskou gardou, slavnostní novomanželský výstřel z děla, ohňostroj a mnoho dalšího. Neopomenutelnou součástí jsou také oslavy stříbrné, zlaté a diamantové svatby.

Recenze (zkušenosti klientů)

Napsat recenzi

Vkládat recenze mohou pouze registrovaní uživatelé. Přihlásit se

Kontakt

Telefon: 325 632 111

E-mail: info@zamek-liblice.cz

Internet: www.zamek-liblice.cz

Adresa: Liblice 61, 277 32 Byšice  Mapa

Fotogalerie

Anketa

Koho pověříte přípravou vaší svatby?