Specializujeme se na zakázkovou výrobu zlatých šperků a snubních prstenů. Vykupujeme zlato a stříbro.

Zlatnictví Martiniere, Martina Hrdličková Vám vždy nabízí jen ty nejlepší služby a produkty pro Vaši spokojenost.

Na základě Vaší představy či obrázku Vám zpracujeme návrh snubních prstýnků. Po Vašem schválení může být jejich výroba zadána také expresně a to bez jakéckoliv dalších příplatků.

 
Co Vám ve zlatnictví Martiniere nabízíme:
 
 - Zakázkovou výrobu a prodej snubních prstenů
 - Moderní design snubních a zásnubních šperků 
 - Zakázkovou výrobu zlatých šperků
 - Prodej zlata, stříbra
 - Opravy zlatých a stříbrných šperků
 - Prodej chirurgické oceli
 
 
Přijďte k nám. Těšíme se na Vás naši vážení zákazníci a nabízíme kvalitní služby v luxusním prostředí poskytovány s láskou a hlavně za rozumné ceny.

Recenze (zkušenosti klientů)

 • tobi

  tobi - 12.05.2017

  Do toho zlatnictví jsem si dávala upravit zásnubní prstýnek (zmenšit velikost) a prsten mi byl vrácen poničen. Ani jedna prodavačka, se kterými jsem problém řešila, se neomluvila, takže to také svědčí o "kvalitě" obchodu. Za mně tedy rozhodně NEDOPORUČUJI.

 • Longy

  Longy - 22.12.2017

  Objednali jsme si zlaté náušnice, zaplatili zálohu. Náušnice měli jiné. Nakonec jsme se pro ně rozhodli, ale při nákupu a po zaplacení je prodavačka paní Procházková, která byla od počátku velmi nepříjemná, zapomněla na váze a obviňila nás že už jsme si je vzali. Víceméně je odmítla hledat se slovy, že nemá kde je hledat. Po delší chvíli, kdy už jsem uvažoval o zavolání policie je objevila na váze. Nikdy už si zde nic nekoupím a rozhodně nedoporučuji. Martin Dlouhý

 • momivl

  momivl - 31.05.2018

  Díky manželovi mám odsud zásnubní prstýnek a vybírali jsme zde i snubní prsteny. Vše na míru, velmi rychle hotové, krásně sedí. Při převzetí snubních prstenů jsem si zde vybrala i řetízek na krk. Paní prodavačka - přímo paní majitelka, byla velmi ochotná a příjemná. Se vším nám poradila, vše s námi probrala. Se vším jsme velmi spokojení. Za nás všem doporučujeme. Ještě jednou děkujeme. M&M

 • rasty

  rasty - 03.06.2018

  Nechal jsem si zde vyrobit zásnubní prstýnek dle své představy, příjemná obsluha, která mi moji volbu pomohla hezky doladit. Rychlé a kvalitní provedení. Prstýnek jsme nakonec chtěli ještě o kousek zmenšit a i to proběhlo dokonale. Naprostá spokojenost, toto zlatnictví se mi líbí.

Napsat recenzi

Vkládat recenze mohou pouze registrovaní uživatelé. Přihlásit se

Kontakt

Telefon: 734 574 054

E-mail: hrdlickova.m@seznam.cz

Internet: www.martiniere.cz

Adresa: Česká 26, 602 00 Brno  Mapa

Fotogalerie

Anketa

Koho pověříte přípravou vaší svatby?