Snubní prstýnky od zlatnice s tradicí ruční řemeslné výroby. Vlastní návrhy, ukázkový vzorník a poradenství při výběru. Kvalitní zpracování z bílého zlata, které nežloutne a pečlivé vsazování zirkonů a diamantů, Vám zajistí nádherné prstýnky pro Váš společný život.

Logo:
 
Jsem zlatnice se specializací na snubní prstýnky. Originální, klasické, barevně kombinované, se zirkony, diamanty či z bílého zlata (které nežloutne) nebo také nově z palladia.
 
 Klasická ruční řemeslná výroba mi umožňuje širokou škálu kombinací a možností designů. Nejsem obchod a své prstýnky nikde nedistribuji, proto Vás možná překvapí jejich nízká cena. Kvalita je však maximální protože, ačkoliv nepoužívám nejmodernější technologie, ale svůj cit pro detail, trpělivost, zručnost a individuální přístup, tak mnou zhotovené prstýnky budou vždy zcela odlišné od všech komerčně zhotovených modelů. 
 
 Pokud váháte s výběrem materiálu na Vaše snubní prstýnky, ráda Vás provedu v sedmi krocích vším co by Vás mohlo při výběru zajímat. Tohle vše a navíc spoustu informací, rad a videa z výroby najdete také na mých stránkách www.jm-prsteny.cz
 
 Těším se na viděnou v mé dílně.

Recenze (zkušenosti klientů)

Napsat recenzi

Vkládat recenze mohou pouze registrovaní uživatelé. Přihlásit se

Kontakt

Telefon: 739255220

E-mail: janca.mikulikova@seznam.cz

Internet: www.jm-prsteny.cz

Adresa: Slámova 51, 618 00 Brno  Mapa

Fotogalerie

Anketa

Koho pověříte přípravou vaší svatby?